439

9 номер у списку партії Ляшка назвав підпалювачів "Жовтня" в’язнями сумління


Депутат Київради від Радикальної партії Олега Ляшка і кандидат в народні депутати під номером 9 Ігор Мосійчук у соціальній мережі висловився щодо підпалу кінотеатру «Жовтень».

9 номер у списку партії Ляшка назвав підпалювачів "Жовтня" в’язнями сумління

Ігор Мосійчук вважає, що затримані хлопці , які зізнались у тому, що скоїли злочин на ґрунті ненависті до ЛГБТ, «свідомо виступили проти пропаганди содомітського гріха і стали на захист здоров'я цілої Нації».

«В країні де збереглись національні та релігійні традиційні цінності пропагувати содомію – самогубство», - вважає майбутній народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка.

«Мені кажуть ці два хлопця спалили святилище культури - кінотеатр "Жовтень". Я відповідаю, що кінотеатр "Жовтень" спалив негідник-чиновник, який дав можливість прокручувати там кінофільм, що пропагує педерастію», - зауважив політик-гомофоб.

Мосійчук також вважає, що чиновник, який дозволив «прокручувати» у кінотеатрі «Жовтень» ЛГБТ-кіно «спровокував хлопців на націозахистну дію»

Затриманих за підпал «Жовтня» політик вважає «в’язнями сумління».

Ігор Мосійчук сказав, що для нього «є справою честі зупинити в країні пропаганду содомії та інших так званих мультикультурних цінностей».

«Організатори кінофестивалю "Молодість" мають врахувати цьогорічні протести проти фільмів, які пропагують содомію, і наступного року не включати до програми фільми, які є подразниками для суспільства, що шанує традиційні українські цінності. Інакше цей фестиваль не має жодного права на існування», - заявив депутат Київради.

Нагадаємо, що в липні Мосійчук агресивно відреагував на можливість проведення у Києві Маршу рівності ЛГБТ. Тоді він зі своєї сторінки у Фейсбуці звертався до мера Києва з вимогою «зупинити розгул содомії у столиці».

Під час прес-брифінгу, на якому були оголошені переможці 44-го кінофестивалю "Молодість" у програмі ЛГБТ-кіно Sunny Bunny, директор "Молодості" Андрій Халпахчі заявив, що провокації з боку гомофобних сил під час фестивалю мають на меті підірвати євроінтеграційний шлях розвитку України.

Радник глави МВС Антон Геращенко заявив, що гомофобія - це основний мотив підпалу "Жовтня", і закликав до сексуальної терпимості.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти