2451

«БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА» бажає впровадження кримінальної відповідальності за будь-які прояви дискримінації ЛГБТ


Секретаріат партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА» надіслав офіційне роз’язнення своєї позиції щодо питань недискримінації гомосексуальних, бісексуальних та трансгендерних громадян, а також щодо питань цивільної рівності прав. Лист був відправлений в редакцію Національного ЛГБТ-порталу України.

«БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА» бажає впровадження кримінальної відповідальності за будь-які прояви дискримінації ЛГБТ

У листі, підписаному керівником Секретаріату партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА» Максимом Савросовим, йдеться, що пропрезидентська політична сила виступає за досягення повноцінного членства України у ЄС.

«Разом з тим, ми розглядаємо шлях до ЄС як інструмент і стимул змінити країну , запровадивши у ній європейські стандарти життя, зокрема в гуманітарній сфері», - йдеться у повідомленні.

Партія Президента наголошує на тому, що виступає за прийняття всеохоплюючого антидискримінаційного законодавства.

«БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА» вважає обов’язком держави забезпечити принцип рівності громадян незалежно від їх сексуальної орієнтації і інших ознак.

«Відтак, ми виступаємо за гарантування ЛГБТ-спільнотам безпеки і впровадження кримінальної відповідальності за будь-які прояви дискримінації, зокрема, на грунті сексуальної орієнтації», - йдеться в листі.

Пропрезидентська сила обіцяє докласти зусиль для налагодження діалогу у суспільстві, який би призвів до більш толерантного ставлення до членів ЛГБТ-спільноти.

Нагадаємо, у травні Amnesty International в Україні повідомляло, що Петро Порошенко був єдиним з кандидатів, хто виступив за рівноправ`я та заборону дискримінації за ознакою сексуальної орієнтації та ґендерної ідентичності у всіх сферах.

14 жовтня під час телевізійних дебатів політичних партій, які балотуються до ВРУ, 8 у списку "БЛОКУ ПЕТРА ПОРОШЕНКА" Микола Томенко відповів "ні" на запитання, чи підтримує його політична сила легалізацію одностатевих шлюбів. 

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти