427

Рестлер Даррен Янг після зізнання в гомосексуальності відчув себе щасливим як ніколи


Зірка World Wrestling Entertainment (WWE), який минулого року зробив камін-аут як гей, сказав, що після цього відчув себе щасливим, як ніколи до цього раніше.

Рестлер Даррен Янг після зізнання в гомосексуальності відчув себе щасливим як ніколи

Зізнання від зробив у серпні минулого року в інтерв'ю TMZ, яке він дав в аеропорту Лос-Анджелесу, коли журналіст поцікавився в нього, чи вважає він, що відкритий гей-рестлер може бути успішним.

Тепер в інтерв’ю Huffington Post Янг сказав: "Я щасливий як ніколи раніше, і життя ласкаве до мене. Я виступаю для найбільшої в світі організації WWE, і я щасливий в коханні зі своїм партнером Нікі. Він змушує мене посміхатися, підтримує мене у всьому, що я роблю, і допомагає мені твердо стояти на ногах".

Спортсмен сказав, що радий від того, що може сказати про любов до себе. Він каже, що з останній рік з моменту камін-ауту вдосконалився і радий поділитися досвідом і заохочує інших слідувати його шляхом.

«Люди, які роблять камін-аут, часто запитують у мене поради і, на мою думку, найкращий перший крок, який ви можете зробити – це зізнатися в гомосексуальності перед найближчими. Найбільш болючим досвідом було приховувати правду про себе перед тими, кого я любив. Я можу чесно сказати, що камін-аут перед людьми мого близького кола – це було найкраще, що я коли-небудь робив».

Зауважимо, що після того, як Даррен Янг зробив камін-аут, World Wrestling Entertainment випустила заяву, в якій зазначила, що гордиться вчинком свого спортсмена.

Джерело: www.pinknews

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти