277

Кончіта Вюрст виступила в ООН


Переможниця «Євробачення», австрійська травесті-зірка Кончіта Вюрст заспівала сьогодні у офісі ООН і зустрілась з генеральним секретарем Пан Гі Муном.

Кончіта Вюрст виступила в ООН

Австрійська співачка, яка цього року тріумфувала на конкурсі «Євробачення», незважаючи на гомофобну критику, виступила на початку минулого місяця у Європейському парламенті у Брюселі, в рамках антидискримінаційного заходу.

В ООН теж вирішили запросити Кончіту Вюрст для офіційної зустрічі, яка відбулась сьогодні у штаб-квартирі організації у Відні. Кончіта виступила перед делегатами, пресою і Генеральним секретарем.

Пан Гі Мун відзначив боротьбу Кончіти з дискримінацією ЛГБТ і подякував їй за це. Співачка сказала, що вважає свою перемогу на "Євробаченні" не лише особистим успіхом, але й перемогою усіх людей, які вірять в майбутнє без дискримінації.

Пан Гі Мун пообіцяв продовжувати боротись проти гомофобії і трансфобії, додавши: «У цьому році я подовжив пільги для одностатевих партнерів-співробітників ООН. Дискримінації не повинна бути в Організації Об’єднаних Націй».

Кончіта Вюрст, яка заспівала декілька пісень присутнім, сказала: «Ви можете бути пошанованими, якщо ви з повагою ставитесь до інших».

Джерело: www.pinknews.co.uk

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти