143

Amnesty International засудила Єгипет за «ганебне» ув’язнення чоловіків через відео «гей-весілля»


Правозахисна організація виступає категорично проти ув'язнення восьми чоловіків у Єгипті через відео, яке зображало вдаване гей-весілля.

Amnesty International засудила Єгипет за «ганебне» ув’язнення чоловіків через відео «гей-весілля»

Чоловіки були арештовані у вересні, після того, як виклали в інтернеті відео, де показана неофіційна одностатева весільна церемонія на теплоході на Нілі.

Усі герої відео постали минулого тижня перед судом, який визначив для них покарання – позбавлення волі на термін до трьох років, за звинуваченням у поширенні непристойних зображень і розпалюванні розпусти.

Представник правозахисної організації Amnesty Internationalу Єгипті Ніколас П’ячауд назвав вирок суду «ганебним». «Це дискримінація, яка прикривається мораллю і ці люди є останніми жертвами війни з різноманіттям у Єгипті», - сказав він.

Вирок вступить в силу, незважаючи на те, що «лікар», який нібито проводив тест на гомосексуальність над заарештованими, заявив, що вони не геї. Прокурор раніше говорив, що відео «гнівить Бога».

Гомосексуальність є нелегальною у Єгипті. У квітні четверо чоловіків були засудженні на термін від 3 до 8 років за влаштування «аморальної вечірки» і перевдягання у жіноче вбрання.

Джерело: www.pinknews.co.uk

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти