259

39% слухачів "Ехо Москви" ставляться до ЛГБТ нейтрально, якщо вони не будуть демонструвати себе публічно


Протягом сьогоднішнього дня на сайті «Ехо Москви» проводиться опитування людей, щодо їх ставлення до представників сексуальних меншин. На даний момент проголосувало 12394 читачі сайту.

39% слухачів "Ехо Москви" ставляться до ЛГБТ нейтрально, якщо вони не будуть демонструвати себе публічно

Отже, згідно результатів голосування понад 12 тис. людей, найбільше відвідувачам сайту «Ехо Москви» імпонує, коли ЛГБТ не виявляють своїх нахилів публічно. В такому випадку ставлення до них буде не негативне і не позитивне, а просто нейтральне. За цей варіант проголосувало 4851 людина.

На другому місці за популярністю позитивне ставлення до геїв, адже за варіант «сексуальні меншини повинні мати такі ж права, як і люди з традиційною сексуальною орієнтацією» проголосували 2880 раз.

1767 людей теж ставляться до сексменшин позитивно, тому що, на їх думку, люди «вправі обирати свою орієнтацію».

1431 раз респонденти обирали пункт «негативно, так як вважаю гомосексуалізм протиприроднім».

Залишаються і ті, хто ставиться до явища гомосексуальності вкрай негативно, а тому вважають, що з цим потрібно боротися. Такий варіант обрали 879 людей. З усіх 12 тис. опитаних представниками сексуальних меншин ідентифікували 586 людей.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти