136

Інтернет-додаток для геїв в Китаї привабив $ 30 млн


Додаток для мобільних телефонів Blued, за допомогою якого можуть знайомитися китайські геї, отримав фінансування від компанії DCM в розмірі 30 млн доларів.

Інтернет-додаток для геїв в Китаї привабив $ 30 млн

Програма була створена сайтом DanLan у 2012 році. Розробники стверджують, що на сьогоднішній день в ній зареєстровані 15 млн користувачів.

За повідомленням сайту Tech in Asia, більшість цих користувачів проживають в трьох великих містах - Пекіні, Шанхаї і Гуанчжоу. 

Аналітик з компанії Forrester Research Сяофен Ван у своєму звіті повідомив, що подібний тип додатків, економно витрачає інтернет-трафік, також як і програми миттєвого обміну повідомленнями, популярні в Китаї через невисокі швидкості мобільного інтернету.

Мобільні додатки знайомств для гетеросексуалів мають в країні величезну популярність. Наприклад, в програмі Momo зареєстровано 52 млн осіб. Але щодо гей-знайомств до останнього часу все було не настільки райдужно.

"Гей-спільнота Пекіна намагається не виділятися, - ділиться мандрівник Руперт Ангус-Манн своїми враженнями про місто на туристичному сайті. - Ви не побачите там масу людей, які вважають за необхідне відкрито заявляти про свою сексуальну орієнтацію".

Джерело: www.bbc.co.uk

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти