113

На Тайвані 68% людей підтримують легалізацію одностатевих шлюбів


Онлайн-опитування, яке опубліковане сьогодні, показало значне збільшення кількості людей на Тайвані, які підтримують одностатеві шлюби.

На Тайвані 68% людей підтримують легалізацію одностатевих шлюбів

Опитування Pollster Online Survey охопило 1660 респондентів з 13 до 30 жовтня.

Дослідження проводилося після того, як коаліція з понад 120 ЛГБТ-організацій виступила з акцією за легалізацію одностатевих шлюбів біля стін парламенту і десятки тисяч людей вийшли на гей-парад.

Опитування показало, що 22.4% «рішуче підтримують» легалізацію одностатевих шлюбів і 45.1% «частково підтримують» цю ініціативу.

На відміну від цих результатів, лише 20.5% «частково не підтримують» і 12% «рішуче не підтримують» законодавство про одностатеві шлюби.

Попередні ініціативи щодо легалізації одностатевих шлюбів нині розглядаються тайванським парламентом.

Закон про рівність шлюбів, запропонований Демократичною прогресивною партією, загальмував в судовій комісії парламенту у жовтні минулого року.

Минулого місяця шість одностатевих пар на Тайвані отримали відмову у реєстрацію шлюбу після спроби укласти його за загальною процедурою. 

Джерело: www.pinknews.co.uk

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти