279

Сьогодні в «Говорить Україна» покажуть публічний камін-аут хлопця з провінції


В ток-шоу Олексія Суханова знову говоритимуть про сексуальну орієнтацію. На цей раз у студії популярного шоу відбудеться камін-аут хлопця з провінції перед сім’єю.

Сьогодні в «Говорить Україна» покажуть публічний камін-аут хлопця з провінції

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив один з експертів під час програми – український ЛГБТ-активіст Святослав Шеремет.

Тема програми, яку веде Олексій Суханов – «Вас вб’є моє зізнання». Молодий хлопець довго приховував таємницю про свою сексуальну орієнтацію і саме в цій програмі зробить відверте зізнання.

«Багато емоцій, лікарі швидкої допомоги, сльози, крик і лайка - в кращих традиціях шоу «із чужого життя» для сімейного перегляду, що провокує охання і голосіння домогосподарок і вигнання дітей від телевізора в іншу кімнату», - написав Святослав Шеремет про те, чого очікувати телеглядачам від програми «Говорить Україна».

Серед інших гостей програми, в шоу брали участь толерантна до ЛГБТ-спільноти психологиня Тіна Берадзе, відкритий гей Нік Картер і лідер руху «Любов проти гомосексуалізму» Руслан Кухарчук.

Цікаво, що Кухарчук раніше у соцмережі повідомляв, що «вперше встав і вийшов, не чекаючи закінчення (шоу – авт.)». Відомий гомофоб пояснив це тим, що «немає бажання виконувати функцію горщика, в який гадять».

Програма транслюватиметься о 19:40 на телеканалі "Україна".

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти