160

Найвідоміший ЛГБТ-журнал США виніс на обкладинку номера фотографію Путіна


Американський ЛГБТ-журнал The Advocate символічно назвав "людиною року" Володимира Путіна через його "хрестовий похід проти російських ЛГБТ".

Найвідоміший ЛГБТ-журнал США виніс на обкладинку номера фотографію Путіна

Номер вийшов з обкладинкою, на якій Путін зображений з вусами у вигляді заголовка "Особистість року", які нагадують характерні вуса Гітлера. The Advocate пише: "Президент Росії став головною загрозою для ЛГБТ у світі в 2014 році". Цей статус журнал присвячує персонам, які люто виступають проти сексуальних меншин і здійснюють найжорстокішу анти-ЛГБТ-діяльність у світовій історії.

Видання відзначає, що Путін підписав законопроект в червні 2013 року про кримінальну відповідальність за "розповсюдження інформації, спрямованої на формування у неповнолітніх нетрадиційної сексуальної орієнтації". Видання зазначає, що "нетрадиційної" в цьому контексті означає заперечення нормативності гомосексуальних відносин.

Згідно опитування американського центру соціологічних досліджень Pew Research, у 2014 році 72% росіян вважають гомосексуальність морально неприйнятною. Це вказує на значний вплив Російської Православної Церкви на всі сфери життя громадян РФ.

"Уявіть собі хлопчика, який мріє бути офіцером КДБ, коли всі інші хочуть бути космонавтами",- пише видання. Погляди Путіна на права геїв досягли точки кипіння під час сочинської зимової Олімпіади в лютому цього року, коли багато країн, окремі спортсмени і деякі бренди засудили його позицію щодо ЛГБТ-спільноти.

Джерело: fakty.ictv.ua

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти