469

У Санкт-Петербурзі урочисто розписали двох наречених


У Петербурзі сьогодні поєднали законним шлюбом двох наречених - Ірину Шумілову і Альону Фурсову. Церемонія пройшла ввечері в палаці одруження № 4 на каналі Грибоєдова.

У Санкт-Петербурзі урочисто розписали двох наречених

Як розповідає The Village представниця пари активістка Марина Теодорі, шлюбом поєднані дві дівчини, одна з яких - Ірина - є трансгендерною жінкою - це біологічний чоловік, який знаходиться на стадії корекції статі. Втім, паспорт дівчини оформлений на чоловіче ім'я, тому подача заяви у пари пройшла без проблем. Ірина постійно виглядає як жінка, на роботі, де дівчина працює програмістом, і поза нею також ходить в жіночому одязі, проходить курс гормонотерапії. Її обраниця Альона - біологічна жінка.

На випадок виникнення непередбачених ситуацій у нареченої була при собі довідка про те, що вона має діагноз «трансгендерність» і знаходиться на обстеженні у лікаря. Однак церемонія пройшла без проблем, у співробітників РАГСу не виникло запитань до наречених. Серед гостей були присутні тільки друзі та знайомі пари: представники ЛГБТ і гетеросексуальні молоді хлопці й дівчата. Банкет відбудеться в одному з клубів Петербургу. 

Джерело: www.the-village.ru

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти