210

Геєборець Мілонов буде добиватися розірвання «одностатевого» шлюбу у Санкт-Петербурзі


Відомий російський політик-гомофоб Віталій Мілонов заявив, що потребуватиме розірвання «одностатевого» шлюбу, укладеного між трансгендерною і біологічною жінками у Санкт-Петербурзі в п’ятницю.

Геєборець Мілонов буде добиватися розірвання «одностатевого» шлюбу у Санкт-Петербурзі

«Я буду в категоричній формі вимагати розірвання цього шлюбу. Ми будемо через прокуратуру намагатися не допустити подібних витівок, подібної бридкої образи мільйонів російських сімей у майбутньому», - сказав Мілонов.

Політик додав, що зв'язався з палацом, що зареєстрував даний шлюб. «Я зрозумів їх непереконливі аргументи, вони підійшли формально до питання, побачивши не людей, а паспорти. Я попередив директора, що це злочинна халатність. Вони повинні були викликати санітарів з Кащенко з гамівними сорочками і наречених замість шлюбного ложа по різним ліжкам в різні палати покласти для лікування», - підкреслив депутат.

Напередодні петербурзький РАГС № 4 офіційно узаконив союз двох дівчат. Одна з них є трансгендеркою, яка ще не змінила документи і має паспорт чоловіка. Трансгендерна жінка зараз проходить курс гормонотерапії і в майбутньому відкоригує свою біологічну стать з чоловічої на жіночу. Обидві наречені були одягнені у весільні сукні.

Джерело: govoritmoskva

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти