362

Корчинський сказав, що більша частина євробюрократії – гомосоціалісти


Лідер «Братства» і громадський діяч Дмитро Корчинський написав на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук пост, присвячений захисту прав сексуальних меншин.

Корчинський сказав, що більша частина євробюрократії – гомосоціалісти

Корчинський навів роздуми свого побратима про те, що «гомосоціалісти, які складають значну частину євробюрократії, дуже агресивно реагують на кожний випадок ущемлення прав сексменшин у Києві».

«Іноді справді мали місце прикрі випадки, коли міліція не достатньо сильно била гомофобів, які намагалися перешкоджати гей-парадам», - вважає лідер «Братства».

В той самий час, пише Корчинський, «на окупованому москалями Донбасі належних до сексменшин нерідко вбивають. У маріонеткових "республіках" є спроби впровадити тюремне покарання за гомосексуалізм й смертну кару за рецидив».

Через це громадський діяч звертає увагу на те, що жоден єврочиновник не звернув увагу на ущемлення прав сексменшин в зоні АТО: «І хоч би один європ***р хоч слово сказав! Я пояснюю це тим, що європейська політкоректність і московський експансіонізм мають одного батька - диявола. Дітки, буває сваряться, але в головному завжди слідують за татком».

Нагадаємо, що стаття 31 так званої «Конституції ДНР» говорить, що «ніякі форми збочених союзів між людьми однієї статі в Донецькій Народній Республіці не визнаються, не дозволені і переслідуються за законом».

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти