178

300 людей вийшли на гей-парад в індійському місті Пуна


Близько трьох сотень людей взяли участь у восьмому за ліком гей-параді, який відбувся в місті Пуна, яке є 8 за величиною населенним пунктом Індії.

300 людей вийшли на гей-парад в індійському місті Пуна

Марш був організований Samapathik Trust, місцевою організацією, яка спеціалізується на питаннях чоловічого сексуального здоров’я.

«Цього разу ми хотіли конкретизувати погляд на молодих людя, хто не може наважитись відкрито говорити про свою сексуальну орієнтацію», - сказав президент організації Samapathik Trust виданню The Times of India.

«Ми хочемо допомогти їм у прийнятті їх сексуальності і бути задоволеними цим», - додав він.

Учасників просили одягатися пристойно на парад і не вигукувати гасел, які б були засновані на релігії чи політичних поглядах. У своєму зверненні до учасників організатори закликали поважати почуття консервативної Пуни щодо проведення цього заходу.

Нагадаємо, що в грудні минулого року Верховний суд Індії скасував попереднє рішення Високого суду, який визнавав гомофобний пункт 377 Кримінального кодексу Індії неконституційним.

Це рішення викликало широкий розголос у всьому світі, але досі воно діє. Таким чином в Індії юридично діє заборона на добровільні одностатеві стосунки. Попередні спроби протестувальників домогтися скасування дії гомофобного пункту 377 були марними.

Джерело: www.pinknews.co.uk

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти