574

Кандидат в нардепи подав в суд за наклеп щодо причетності до «гомофобної заяви глави Держкіно»


42-й номер у виборчому списку "Опозиційного блоку" Денис Ржавський надіслав заяву в Генеральну прокуратуру України, скаргу в ЦВК і позов до суду на компенсацію морального збитку в розмірі 28 мільйонів гривень.

Кандидат в нардепи подав в суд за наклеп щодо причетності до «гомофобної заяви глави Держкіно»

Денис Ржавський вважає, що його неправомірно звинуватили у публікації «гомофобної агітаційної заяви глави Держкіно» Пилипа Іллєнка на сторінці Держагенства з питань кіно у соціальній мережі Фейсбук.

26 жовтня в день виборів народних депутатів у Фейсбуці від імені Державного агентства з питань кіно і особисто його очільника Пилипа Іллєнка було опубліковане звернення, в якому йшлося про те, чому потрібно обрати до парламенту список ВО «Свободи». Нагадаємо, що брат глави Держкіно Пилипа Іллєнка – Андрій, був обраний у 2012 році по мажоритарному окрузі і представляв у парламенті ВО «Свобода». Андрій Іллєнко неодноразово заявляв свої нетолерантні до ЛГБТ позиції.

Після цього на офіційному сайті Держагенства з питань кіно з’явилось спростування цієї заяви у Фейсбуці і «відповідальність за фальшиві публікації від імені Держкіно покладено на адміністратора сторінки - Дениса Ржавського».

Сьогодні кандидат у народні депутати України повідомив зі своєї сторінки у Фейсбуці, що «Пилип Іллєнко так і не спромігся вибачитися за публічний і абсолютно необґрунтований наклеп».

«На сайті Держкіно досі розміщені докази цього злочину. Тим часом дії деяких представників ВО «Свобода» підтвердили майже кожне слово з антисемітської і гомофобної агітаційної заяви глави Держкіно. Як і обіцяв, я направив заяву в Генеральну прокуратуру України, скаргу в ЦВК і позов до суду на компенсацію морального збитку в розмірі 28 мільйонів гривень. Вирішення даного питання - тест для правоохоронних органів. Сподіваюся, влада нарешті продемонструє європейський підхід і буде вжито всіх законних заходів щодо захисту моїх прав. Правда повинна перемогти, що б кожна людина в Україні могла себе почувати по-справжньому вільною!», - написав Ржавський у Фейсбуці.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти