166

Одеські гомофоби вважають вірус Ебола кращим за ЛГБТ


На початку листопада в Одесі відбувся конкурс травесті-артистів "Drag Queen Fest Odessa 2014", на який завітали радикальні противники ЛГБТ-спільноти. Про це повідомив ЛГБТ-активіст Святослав Шеремет з посиланням на Миколаївську асоціацію геїв і лесбійок "ЛіГА".

Одеські гомофоби вважають вірус Ебола кращим за ЛГБТ

2 листопада близько другої години ночі клуб, в якому проходив "Drag Queen Fest Odessa 2014", оточили до двадцяти невідомих осіб в балаклавах і масках. Спочатку вони спробували незаконно проникнути в приміщення, але співробітники приватної охоронної фірми і організатори заходу змогли їх стримати і не впустити в клуб.

Молоді люди вели себе агресивно і заблокували виходи з нічного клубу "Доміно". За словами співробітників приватної охорони, вони мали при собі битки, кастети і холодну зброю. 

На думку організаторів заходу, невідомі були членами недавно сформованої групи "Спадок Одеса", яка діє за принципом раніше активної нацистської групи "Оккупай-Педофіляй".

Зловмисники тримали плакати з написом "Ебола краще" і "Чемодан. Вокзал. Голландія".

Після переговорів з молодими людьми, які тривали близько півтори години, вони покинули місце події. Завдяки діям організаторів і співробітників приватної охоронної фірми вдалося уникнути конфлікту, який провокували молоді люди.

Цікаво, що радикальне угрупування "Спадок Одеса" мало на меті здійснити провокацію і підіслало в клуб, де проходив конкурс травесті-акторів, підставну неповнолітю особу. Про це вони написали на своїй сторінці у соціальній мережі ВКонтакте. 

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти