139

Невзоров назвав гомосексуальність біологічною трагедією


Російський телеведучий і публіцист Алєксандр Невзоров назвав гомосексуальність «гігантською біологічною трагедією» у своєму блозі на порталі «Сноб».

Невзоров назвав гомосексуальність біологічною трагедією

Свої роздуми на тему гомосексуальності російський журналіст опублікував у відповідь на пост журналістки Аріни Холіної, яка стверджувала, що «всі чоловіки хочуть спробувати це», тобто гомосексуальні стосунки.

Невзоров вважає, що бажання мати гомосексуальні стосунки ідентичне бажанню стати безруким чи безногим.

«Якими б нескінченно толерантними ми не були, ми зобов'язані визнати: гомосексуальність - гігантська біологічна трагедія», - написав на порталі «Сноб» Алєксандр Невзоров.

На думку публіциста, тема гомосексуальності лиш нещодавно вийшла з підпілля і нею ще не займались «справжні генетики і фізіологи».

«Все, що говорять з цього приводу психологи, - спекуляція. Біологічна помилка у виборі сексуального партнера в 99% випадків відбувається, судячи з усього, з причини суто генетичної. Винен в цьому генетичний маркер Х-хромосоми людини Xq28. Ця генетична помилка говорить про інвалідність», - написав Невзоров.

Саме тому, що гомосексуальність – це неповноцінність, на думку Невзорова, це має бути причиною того, чому до гомосексуалів має бути делікатне ставлення.

«Засуджувати людину за гомосексуальні штучки так же гидотно, як засуджувати безногого за те, що у нього немає ніг. Не буває нічого гірше цькування інвалідів», - вважає журналіст.

Окрім цього, відомий тележурналіст вважає, що представникам сексуальних меншин потрібно дозволяти вступати у шлюби і давати можливість усиновлювати дітей, але гей-парам лише дівчаток, а лесбі-парам хлопчиків і дівчаток, тому що «жінки в змозі виховати правильно будь-яку людину».

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти