101

Латвійський ЛГБТ-активіст привітав сміливий камін-аут глави МЗС


Активіст ЛГБТ-спільноти з Латвії висловив свою позицію, щодо гомосексуального зізнання міністра закордоних справ в його країні.

Латвійський ЛГБТ-активіст привітав сміливий камін-аут глави МЗС

"Латвійське суспільство досі негативно налаштоване по відношенню до представників гомосексуальної орієнтації, тому публічне визнання або так званий камін-аут, зроблений главою МЗС Латвії Едгаром Рінкевичем, є мужнім і відповідальним вчинком".

Таку думку в ефірі радіо Baltkom висловив Каспар Залітіс, представник товариства "Мозаїка", яка захищає ЛГБТ.

"Наша організація зраділа заяві Едгара Рінкевича. Сьогодні є проблема в подібних зізнаннях, відкритих геїв не так багато, а серед високопоставлених осіб до цього зовсім не було. Ми щорічно проводимо опитування, і згідно з останніми результатами:

  • 5% заявили, що якщо вони дізнаються, що їх колега гомосексуал - вони всіма силами намагатимуться домогтися його звільнення.
  • 27% сказали, що припинять спілкування з такою людиною.
  • 45% просто негативно до цього ставляться.

Публічне визнання своєї гомосексуальності є мужнім кроком ", - сказав Залітіс.

Нещодавно глава МЗС Латвії заявив про те, що він гей. Варто зазначити, що президент Естонії також вважає цей вчинок сміливим.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти