247

В Кременчуці усі охочі зможуть познайомитись з відкритими ЛГБТ


У Кременчуці з 17 по 23 листопада пройде Мандрівний фестиваль документального кіно "Docudays", в рамках якого традиційно усі відвідувачі фестивалю матимуть змогу познайомитись з людьми, які через упередження і дискримінацію зазнають переслідування в Україні і часто приховують інформацію про себе від сторонніх.

В Кременчуці усі охочі зможуть познайомитись з відкритими ЛГБТ

Фестиваль розпочнеться з фільму про Євромайдан.

Повний розклад кінопоказів:

Крім фільмів, в рамках "Docudays" пройде чимало спеціальних заходів. 8-9 листопада в Кременчуці відбудеться тренінг з прав людини, а 15 і 16-го листопада запланований тренінг з форум-театру, який проведе відома українська правозахисниця Олександра Дворецька (форум-театр - це методика інтерактивної роботи з вирішення соціальних проблем за допомогою акторів- неакторів і роботи з аудиторією). 22-го листопада відбудеться спілкування з цікавими людьми в новому для Кременчуга форматі «Жива бібліотека». Цей формат передбачає наявність людей-книг, які є експертами в певних питаннях і мають на собі «ярлики», через які часто дискримінуються в суспільстві. Планується присутність таких книг: представник ЛГБТ-спільноти, екс-ув'язнений, екс-міліціонер, представники мусульманської спільноти, греко-католик, учасниця руху «Фемен».

Джерело: www.telegraf.in.ua

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти