995

Одностатеві весілля зможуть приносити $2.5 млрд. в економіку кожного американського штату


Щороку бюджет кожного американського штату отримуватиме в середньому близько 2 з половиною мільярдів доларів через легалізовані одностатеві шлюби. Про це повідомляють результати одного з досліджень, проведеного порталом Nerdwallet.

Одностатеві весілля зможуть приносити $2.5 млрд. в економіку кожного американського штату

Дослідження, яке проводили в Nerdwallet, дійшло висновку, що у результаті легалізації в усіх 50 штатах одностатевих шлюбів, загальна сума доходів економіки США у весільній індустрії склала б $ 51 млрд.

Сайт, який проводив дослідження, повідомив: «Ми дивились на те, як місцева економіка у всіх 50 штатах виграє, якщо одностатеві шлюби будуть законними усюди».

«У кожному штаті ми вивчали споживчі витрати на весілля, самоідентифікацію гей і лесбі-населення і кількість шлюбів загалом», - повідомляє Nerdwallet.

«Ми виявили, що споживчі витрати на одностатеві шлюби можуть складати $2,537,757,118, якщо союзи є легальними на всій території США».

«Не дивно, але Каліфорнія, як найбільш густонаселений штат США йде попереду інших штатів за прибутками, або майже вдвічі випереджає за економічними показниками Техас, штат з другою за величиною густотою населення».

Найвищі показники доходів від одностатевих шлюбів портал прогнозує 10 штатам: Каліфорнія, Техас, Нью-Йорк, Флорида, Іллінойс, Вашингтон, Нью-Джерсі, Джорджія, Огайо, Вірджинія.

Серед цих штатів на даний момент одностатеві шлюби не є дозволеними у Техасі, Флориді, Огайо, Джорджії.

Джерело: www.nerdwallet.com

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти