291

На каналі СТБ гомосексуал доводив, що він має право бути опікуном двох племінників


Героєм проекту «Детектор брехні» став 28-річний Сергій Прокопенко. 4 роки тому сталася трагедія, в результаті якої загинула його рідна сестра, залишивши сиротами трьох дітей. Сергій наважився стати опікуном для цих дітей, двоє з яких залишаються неповнолітніми.

На каналі СТБ гомосексуал доводив, що він має право бути опікуном двох племінників

Всі 4 роки опікунська рада не дає спокою чоловікові, звинувачуючи його в "збоченнях і алкоголізмі" і що він витрачає гроші на себе, а не на дітей.

В студію програми були запрошені усі троє дітей, якими опікується Сергій, його подруга і мер села, який може вплинути на опікунську раду. 

Під час відповіді на питання, які перевіряв детектор брехні виявилося, що герой більше всього боїться того, що його позбавлять опікунських прав через потяг до чоловіків. Хоча насправді, ніхто з дітей цього навіть не помітив.

Сам Сергій готовий визнати себе гомосексуалом, хоча сказав, що ніколи не мав сексуального досвіду з чоловіками. Ця інформація шокувала мера села, якого турбує "моральність співіснування з людиною таких поглядів і виховання ним дітей". Ведучий програми Дмитро Карпачов вирішив переконати гомофобного мера, запитавши, що краще: коли діти благополучні, ситі, щасливі, але виховуються людиною з, можливо, гомосексуальною орієнтацією, або ж якщо діти під опікою алкоголіків, голодні і босі? Мер села відповів, що поганими є обидва варіанти.

Сергій Прокопенко - реальна людина і має персональну сторінку в соціальній мережі Facebook.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти