186

Німецький канал запустив публічну соціальну акцію з геями на сітілайтах


Телеканал ARD ініціював акцію з фотографіями людей, які зазнають дискримінації у німецькому суспільстві, приурочену до тижня толерантності, який відбудеться з 15 до 21 листопада цього року.

Німецький канал запустив публічну соціальну акцію з геями на сітілайтах

Фотографія з двома хлопцями-геями на сітілайтах має на меті поставити питання німецьким громадянам, чи це нормально бути гомосексуальним.

Цікаво, що багатьох німецьких політиків і громадськість обурили ці сітілайти, тому що вони вважають, що питання «нормальності» геїв не є актуальним. На їх думку німецьке суспільство є повністю толерантним.

Ініціатор Ганс-Мартін Шмідт сказав: «Ми не хотіли цими плакатами нікого образити. Дуже шкода, що це трапилось». Зі слів Ганса-Мартіна, перед тим, як розпочинати цю публічну акцію, ними були проведені опитування гомосексуальних людей в Німеччині, які підтвердили, що дискримінація є і вона особливо відчутна в малих населених пунктах.

Акція була профінансована з бюджету телеканалу, в який частково вкладають кошти самі німці.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти