116

У штаті Канзас остаточно визнали легальними одностатеві шлюби


Верховний суд США не задовільнив позов чиновників Канзасу про призупинення дії дозволу на одностатеві шлюби в цьому штаті.

У штаті Канзас остаточно визнали легальними одностатеві шлюби

Американський окружний суддя Деніель Кребтрі постановив минулого тижня, що заборона штату Канзас на рівність шлюбу порушує 14-ту поправку Конституції США.

Генеральний прокурор Дерек Шмідт звернувся після цього до Верховного суду з вимогою зупинити церемонії одностатевих весіль, які почали відбуватись у масштабах штату з вівторка.

Проте, під час скороченої процедури розгляду цього питання в середу, сім суддів Верховного суду проголосували за те, щоб постанова федерального суду почала діяти, а судді які її винесли, продовжили працювати на своїх посадах.

Перші одностатеві весілля відбулися у Канзасі минулого місяця, в 60 милях від гомофобної баптистської церкви, яка відома своїм транспарантом «Бог ненавидить пе***ів». Це трапилось лиш тому, що у окрузі Шауні, де розміщена ця церква, була першою скасована заборона на одностатеві шлюби.

Джерело: www.pinknews.co.uk/

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.


 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти