477

В Катарі намагатимуться не дискримінувати геїв під час чемпіонату світу з футболу 2022 року


Міністр спорту Катару Салах бін Ганім бін Насер аль-Алі сподівається, що креативний підхід допоможе вирішити проблему алкоголю і фанатів гомосексуальної орієнтації під час чемпіонату світу-2022.

В Катарі намагатимуться не дискримінувати геїв під час чемпіонату світу з футболу 2022 року

В Катарі на даний час заборонені добровільні стосунки між особами однієї статі і вони можуть призвести до позбавлення волі на термін до 5 років.

Міністр спорту цієї країни заявив, що «раз ми самі вели боротьбу за чемпіонат світу-2022, то будемо поважати всі правила і вимоги FIFA».

«Ми вивчимо їхні правила, щоб мінімізувати вплив на наш народ і наші традиції. Думаю, креативність допоможе вирішити всі ці проблеми», - додав чиновник.

Питання прав геїв для міністра спорту Катару таке ж актуальне, як і питання продажу алкоголю.

«Геї? Той же випадок, що і з алкоголем. Ми не хочемо створити враження, що нас не турбують власні традиції і морально-етичні цінності. Усі подібні питання вивчаються. Ми вміємо пристосовуватися, можемо креативно підходити до таких питань, щоб вболівальники приїжджали і отримували задоволення від гри і при цьому не наносився б удар по нашій культурі, а уподобання наших гостей поважалися б. Думаю, нам багато чого під силу», - сказав міністр.

Вчора FIFA оголосила, що Росія і Катар залишаються країнами, в яких будуть проведені два наступні чемпіонати світу з футболу (2018 і 2022 року).

У 2012 році нідерландський депутат від Freedom Party (PVV) Річард де Мос припустив, що нідерландська збірна під час чемпіонату світу виступатиме не в традиційних кольорах, а в рожевому, на знак протесту з ущемленням прав ЛГБТ у Катарі.

Джерело: www.eurosport.ru

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти