334

Роскомнадзор хоче заблокувати спільноту «Діти-404. ЛГБТ-підлітки» за «пропаганду нетрадиційних стосунків»


В Росії продовжується полювання на тих, хто, на думку влади, пропагує гомосексуальні стосунки серед неповнолітніх.

Роскомнадзор хоче заблокувати спільноту «Діти-404. ЛГБТ-підлітки» за «пропаганду нетрадиційних стосунків»

Новою жертвою переслідувань стала Єлєна Клімова, організаторка соціального проекту «Діти-404», який займається допомогою неповнолітнім ЛГБТ, які не можуть відчувати себе в безпеці у країні, яка систематично порушує права ЛГБТ.

Проект «Діти-404» відомий тим, що вже був представлений одноіменний фільм зі сповідями ЛГБТ-підлітків, книга і відповідно існує сторінка цього проекту у соцмережі ВКонтакте. Доступ у цю групу вільний для всіх охочих.

Клімова розповіла, що 7 листопада до неї додому прийшли троє поліцейських з районного відділення поліції і принесли документи, серед яких було звернення Анни Лєвченко генпрокурору РФ Чайці.

"З мене взяли пояснення, знову задавши стандартні запитання: що таке 404? Що таке ЛГБТ? Що відбувається в цій групі? І нестандартні: так у вас там фото дітей? А діти голі чи що? Останнє питали тричі. Зібравши всю волю в кулак, я кришталево чесно відповіла: ні! На фото діти одягнені ", - розповіла Клімова.

10 листопада Клімовій прийшло сповіщення про те, що Роскомнадзор виявив поширення в співтоваристві "Діти-404. ЛГБТ-підлітки" інформації, яка містить "ознаки пропаганди нетрадиційних сексуальних відносин серед неповнолітніх".

Клімову запросили з'явитися 18 листопада до замначальника відділу нагляду у сфері масових комунікацій для складення протоколу про адміністративне правопорушення.

На думку авторки проекту, дані обставини можуть привести до закриття групи у всіх соціальних мережах для російських користувачів, також Клімова не виключає винесення їй штрафу або навіть терміну по даній справі.

В червні цього року авторів фільму теж викликали у прокуратуру стосовно фільму "Діти-404".

Джерело: www.kasparov.ru

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти