256

Лоліта Мілявська презентує альбом «Анатомія» в московському гей-клубі


Співачка, яка неоднозначно ставиться до євроінтеграції України, вирішила представити альбом у московському гей-клубі.

Лоліта Мілявська презентує альбом «Анатомія» в московському гей-клубі

Співачка українського походження Лоліта Мілявська святкує сьогодні день народження: їй виповнився 51 рік.

В цей день артистка вважає доцільним не влаштовувати галасливих банкетів - день народження Лоліта святкує у гастрольному турі в російській глибинці. До того ж завтра у зірки відповідальний день - відбудеться великий концерт в Санкт-Петербурзі. Крім того, зараз Мілявська зайнята підготовкою до презентації нового, сьомого за рахунком льбому під назвою «Анатомія».

В альбом увійдуть 10 нових композицій у різних стилях, які іменинниця вже встигла «протестувати» на своїх близьких друзях, колегах по шоу-бізнесу, а також випадкових відвідувачах музичних магазинів. Своєрідний експеримент навіть зняли на відео і розмістили на YouTube.

За словами самої Лоліти, презентувати своє нове творіння вона збирається в популярному московському гей-клубі «Центральна станція». Вибір закладу обумовлений тим, що значну частину шанувальників співачки складають представники сексуальних меншин, чого сама артистка абсолютно не приховує, повідомляє Super.ru

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти