236

Командир терористів спростував розстріл геїв на території так званої ЛНР


Лідер бригади луганських бойовиків «Привид» Олексій Мозговий заявив радіостанції «Говорить Москва», що ніяких розстрілів за гомосексуальну орієнтацію в "ЛНР" не було. Про це повідомляють fakty.ictv.ua.

Командир терористів спростував розстріл геїв на території так званої ЛНР

«Нічого подібного, ніякої смертної кари не вводилося. Ніхто не був розстріляний. Такого тут ніколи не відбувалося», - підкреслив командир бойовиків.

На його думку, більшість «нормальних мужиків» підтримали б заборону на гомосексуальність. «Але, враховуючи виття і сморід світової громадськості, безпосередньо на це ніхто не піде», - додав Мозговий.

Раніше глава Центру оборонної реформи, колишній радник міністра оборони Олександр Данилюк заявив, що «у Мозгового ввели смертну кару за гомосексуалізм», а 14 листопада розстріляли першого обвинуваченого.

Нагадаємо, що інформація про криміналізацію гомосексуальності на території самопроголошеної ЛНР розповсюджується не вперше. Раніше ЗМІ повідомляли, що в «ЛНР» була введена кримінальна відповідальність за «гомосексуалізм» - позбавлення волі на термін від 2 до 5 років. Ця інформація виявилась неправдивою і її згодом спростував «депутат ЛНР» Юрій Хохлов.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти