296

В Ізраїлі діти з одностатевими батьками матимуть гей-френдлі свідоцтва


В цій країні почали видавати нові свідоцтва особи для дітей з одностатевими батьками. Це нововведення ухвалене тому, що в попередніх документах потрібно було вказувати різностатевих батьків: «маму» і «батька».

В Ізраїлі діти з одностатевими батьками матимуть гей-френдлі свідоцтва

Нові свідоцтва особи, які передбачатимуть записи про двох «матерів» чи «батьків» з’явилися після того, як багато одностатевих сімей підписали петицію на ім’я МВС, закликаючи змінити їх.

Ізраїль дозволив одностатевим парам всиновлювати на рівних дітей одного із партнерів з 2006 року і легалізував всиновлення гомосексуальними парами будь-яких дітей у 2008 році.

Служба народонаселення та імміграції підтвердила сьогодні, що почала видавати свідоцтва для дітей з одностатевими батьками. Раніше обидвоє із гомосексуального подружжя були зобов’язані бути «матір’ю» і «батьком».

ЛГБТ-активіст Чень Аріелі сказав виданню Israel Hayom: «Видача посвідчення є ще одним кроком до визнання одностатевих батьків».

Нещодавно в Ізраїлі в першому читанні прийняли закон, який дозволяє сурогатне материнство для геїв.

Джерело: www.pinknews.co.uk

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти