240

В проекті коаліційної угоди ні слова про зміни до антидискримінаційного законодавства


На сайті "БЛОКУ ПЕТРА ПОРОШЕНКА" з’явився «робочий варіант проекту Коаліційної угоди», яка стане основою співпраці демократичних сил у новому парламенті.

В проекті коаліційної угоди ні слова про зміни до антидискримінаційного законодавства

Цей документ протягом двох тижнів опрацьовують політичні партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА», «Самопоміч», «Батьківщина», «Народний Фронт» і «Радикальна партія».

В тексті документу жодного разу не згадуються утиски сексуальних меншин в Україні чи покращення життя людей, які є дискримінованими за озаками СОГІ.

Про «права людини» згадується лише в контексті історії: «Культивування пам’яті про опір тоталітаризму, визвольну боротьбу та рух за дотримання прав людини, визнання на державному рівні осіб та організацій, що боролися за незалежність України та дотримання прав людини».

Нагадаємо, що «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА» надіслав відповідь на інформаційний запит Національного ЛГБТ-порталу України, де проінформував про намір впровадження кримінальної відповідальності за будь-які прояви дискримінації ЛГБТ.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти