382

Папа Римський сказав, що гетеросексуальний шлюб знаходиться у кризі і розрусі


Про це він заявив на міжконфесійній конференції на тему «традиційного шлюбу».

Папа Римський сказав, що гетеросексуальний шлюб знаходиться у кризі і розрусі

Католицький лідер відкрив сьогодні конференцію «Complementary of Man and Woman», що об’єднала релігійних лідерів різних конфесій, які виступають проти одностатевих шлюбів.

У своїй промові Папа Франциск жодного разу не вжив визначення «одностатевий шлюб» і не звинуватив ЛГБТ-спільноту. Він говорив про абстрактні зловісні погрози, які стоять перед шлюбом чоловіка та жінки і попередив, що моральність деградувала - і це викликало «спустошення».

Папа Римський говорив про те, що в сучасному суспільстві все більше людей відмовляються від шлюбу, як публічної обіцянки. Сім’ю Папа назвав «антропологічним фактом» .

Папа Франциск додав, що він буде молитися за те, аби це зібрання стало натхненням для всіх, хто прагне підтримувати і зміцнювати союз чоловіка і жінки у шлюбі, як унікальний.

Нагадаємо, що Папа Римський Франциск, який виступав за прийняття документу, який кардинально змінив би ставлення Римсько-католицької церкви до геїв, потерпів поразку.

Джерело: www.pinknews.co.uk

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти