243

Угандійський президент закликав церкву допомогти у боротьбі з геями


Йовері Мусевені звернувся до церковних установ з проханням про допомогу у боротьбі з гомосексуальністю в його країні.

Угандійський президент закликав церкву допомогти у боротьбі з геями

У промові, яку він виголосив на вихідних, йдеться про те, що всі представники духовенства, хто бере участь у проведенні неофіційних гей-весіль, має бути занесеним до чорного списку і ізольованим від угандійської церкви.

Мусевені сказав, що гомосексуальність є «небезпекою» для підростаючого покоління.

Газета The Ugandan Monitor повідомляє, що президент також звинувачує геїв у збільшенні кількості хворих на ВІЛ/СНІД серед молоді.

Нещодавно один із угандійських міністрів анонімно розповсюдив інформацію про те, що в Уганді планують запровадити новий антигомосексуальний закон.

Нагадаємо, що 1 серпня попередній закон про боротьбу з гомосексуальністю був під тиском міжнародної громадськості скасований Конституційним Судом, який постановив, що він був прийнятий з порушенням процедури.

Цей закон передбачав покарання у вигляді позбавлення волі на термін до 14 років за рецидив гомосексуального акту і криміналізував нерозголошення відомостей про те, що інша людина – гей.

Джерело: www.pinknews.co.uk

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу. 
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти