453

Націоналіст-блогер Різниченко заявив, що геї займаються коханням не так, як це загальноприйнято


У 5-му випуску розважальної програми Майкла Щура «Утеодин» відбулась дискусія між ЛГБТ-активістом Богданом Глобою і націоналістом Дмитром Різниченко щодо того, чому праворадикали не сприймають ЛГБТ і дискримінують їх в Україні.

Націоналіст-блогер Різниченко заявив, що геї займаються коханням не так, як це загальноприйнято

Розмова розпочалась із обговорення ситуації з кінотеатром «Жовтень», який за інформацією радника Авакова згорів через підпал на грунті ненависті до сексуальних меншин, адже в той час там транслювався фільм на ЛГБТ-тематику.

«Перегляд ЛГБТ-кіно у країні, яка нещодавно пережила національну і націоналістичну революцію – це досить необережний крок», - сказав Різниченко.

Богдан Глоба заперечив це, зауваживши, що «перегляд кіно належить до конституційних прав людини і ніхто не має права приходити і піддавати загрозі життя інших людей».

Різниченко вважає, що суть суперечки не в базових правах людини, а в тому, що, на його думку, націоналістична ідеологія передбачає дискримінацію меншин: «Люди не рівні, не однакові і це переконання про те, що люди не рівні і не однакові – це є базове переконання всіх правих рухів».

Геїв він не називає «не такими», тому що вони займаються коханням не так, як це «загальноприйнято».

Різниченко готовий миритися з ЛГБТ-спільнотою, допоки вона не дає про себе знати. Її він назвав «ідеологічним ворогом»: «Це по суті той самий комунізм, ті самі феміністки – це все росте з одного коріння».

Націоналіст-блогер виступає проти будь-яких публічних виступів ЛГБТ: «Коли вони ставлять свій прапорець, що «тут пройшов гей-парад» - це значить, що тут перемагає ліберальне суспільство, тут перемагає своє відношення до норми, тут відкидається біологічна норма, тут багато чого перемагає».

«Наші ідеології не передбачають ніякого консенсусу», - вважає Різниченко.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу. 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти