278

Від завтра в кінотеатрах новий ЛГБТ-фільм Франсуа Озона


У четвер, 20 листопада, в прокат виходить новий фільм Франсуа Озона - «Нова подружка», в якому популярний актор Ромен Дюріс зіграв свою найбільш незвичайну роль.

Від завтра в кінотеатрах новий ЛГБТ-фільм Франсуа Озона

«Нова подружка» - класичний фільм Озона, відомого своїми сумними комедіями про нестандартні сім'ї, гендерну ідентичність та свободу від суспільних умовностей. Режисер, який останнім часом дав кращі ролі дівам французького кіно - Катрін Деньов, Фанні Ардан, Шарлотті Ремплінг - цього разу знімає в незвичному амплуа одного з головних героїв-коханців Франції, Ромена Дюріса. Його герой Давид - овдовілий батько, який намагається впоратися з фактом смерті дружини вельми незвичайним чином. Його секрет знає тільки Клер, краща подруга покійниці, яку блискуче виконує молода актриса Анаіс Демустьє. Разом Давид і Клер переживають болісні і смішні подорожі в глибину своїх справжніх бажань і почуттів. 

«Нова подружка» - це екранізація оповідання Рут Ренделл «Друг, який бажає вам добра», опублікованого в 1985 році. За словами Франсуа Озона, він задумував цей фільм близько двадцяти років тому. Однак зараз тема набула нового контексту - відтоді, як минулого року у Франції прийняли закон про одностатеві шлюби, в здавалося б толерантній країні не припиняються демонстрації і марші протесту.

Прем'єра стрічки відбулася в рамках Міжнародного кінофестивалю в Торонто.

Франсуа Озон - французький сценарист і кінорежисер, лауреат призів Берлінського міжнародного фестивалю (2000, 2002), Міжнародного кінофестивалю в Бангкоку (2003), Міжнародного кінофестивалю в Сан-Себастьяні (2009, 2012) та інших нагород.

20 листопада «Нова подружка» виходить в широкий український прокат.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу. 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти