381

У Санкт-Петербурзі дев’ять днів поспіль дивитимуться квір-фільми


З 20 по 29 листопада у Санкт-Петербурзі проходитиме 7-й міжнародний ЛГБТ-кінофестиваль «Пліч-о-пліч».

У Санкт-Петербурзі дев’ять днів поспіль дивитимуться квір-фільми

В цьому році, програма фестивалю складається з більше ніж 30 фільмів, серед яких переможці і учасники ММКФ, Sundance Film Festival, Канського и Берлінського кінофестивалів.

Повідомляється, що більшість фільмів, які покажуть у Петербурзі, були представлені в програмі цьогорічного кінофестивалю «Молодість», який має окрему ЛГБТ-програму Sunny Bunny.

Важливою частиною програми кінофестивалю стане прем'єра  збірки «1 день з життя…». Це перша і єдина збірка документальних короткометражних фільмів, відкрито розповідаючих про життя російських ЛГБТ.

На кінофестивалі також покажуть документальну стрічку про підлітка Метью Шепарда, який був жорстоко вбитий у 1998 році через свою сексуальну орієнтацію. Мама хлопчика - Джуді Шепард, яка пережила жахливу трагедію, стала ЛГБТ-активісткою, і завдяки її зусиллям в США був прийнятий закон, що захищає ЛГБТ-спільноту. Легендарні батьки Джуді і Денніс Шепард приїдуть на кінофестиваль «Пліч-о-пліч».

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу. 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти