316

«Хулігани» підпалили «Жовтень», щоб зірвати фільм про життя «одностатевих громадян» - МВС


Новий коментар щодо мотивів підпалу кінотеатру «Жовтень» і розслідування цього злочину дав начальник Головного управління МВС України в Києві Олександр Терещук. ЛГБТ-спільноту він назвав «одностатевими громадянами». Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Хулігани» підпалили «Жовтень», щоб зірвати фільм про життя «одностатевих громадян» - МВС

Прокуратура перекваліфікувала кримінальне провадження стосовно двох молодих людей, які вчинили підпал кінотеатру "Жовтень", зі "знищення майна" на "хуліганство".

Виступаючи на засіданні Київської міської ради в четвер, він повідомив, що двоє молодих людей, які були затримані за підозрою в підпалі, повністю визнали свою вину, але заявили, що їх метою був не підпал кінотеатру, а зрив демонстрації фільму про гомосексуалів.

За словами О.Терещука, після допиту прокуратура перекваліфікувала дану справу зі статті про умисне зіпсуття майна на "хуліганство", а самі затримані були відпущені з-під варти під домашній арешт.

"Слідчі прокуратури перекваліфікували злочин на "хуліганство", мотивуючи тим, що умисел злочинців була не знищити майно, а чисто хуліганські дії, спрямовані на те, щоб зірвати фільм, який пропагував життя одностатевих громадян", - зазначив він.

Відповідаючи на питання про те, чи досліджувалися осередки займання в кінотеатрі, в тому числі на покрівлі будинку, О.Терещук повідомив, що фахівці з пожежної безпеки встановили лише два осередки - в залі кінотеатру в місцях загорання димових шашок.

При цьому, за його словами, при обшуку житла обох затриманих були вилучені димові шашки, аналогічні тим, які були застосовані в кінотеатрі "Жовтень".

Нагадаємо, що радник Авакова назвав гомофобію мотивом підпалу «Жовтня» і закликав до сексуальної терпимості.

Джерело: interfax.com.ua

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу. 
 
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти