251

В США у гомосексуальності зізнались два кантрі-музиканти


Після того як один кантрі-музикант зробив камін-аут як гей вчора, інший – вирішив його підтримати і теж оголосив про свою орієнтацію.

В США у гомосексуальності зізнались два кантрі-музиканти

52-річний кантрі-музикант Тай Герндон зробив відверте зізнання під час інтерв’ю Entertainment Tonight, розповівши, що перебував у гей-стосунках протягом останніх 5 років.

Герндон і його партнер є християнами і він висловив надію, що вони зможуть мати сім’ю.

Музикант є автором 7 студійних альбомів і знімався у 13 відеокліпах на свої пісні.

Після цього 26-річний кантрі-музикант Біллі Джилман, який став відомим у США у 11 років з синглом «One Voice», також зробив камін-аут як гей в знак солідарності з колегою.

Він покритикував індустрію кантрі-музики за те, що вона «присоромлює» геїв і створює атмосферу, за якої гей-артисти не можуть зробити камін-аут і бути повністю відкритими.

Джилман робив зізнання через YouTube, де розмістив відео «Моя історія. Біллі Джилман». Музикант також повідомив, що перебував у стосунках протягом останніх 5 місяців.

Біллі розповів, що найбільшим жалем для нього було те, що він не міг бути відкритим геєм і кантрі-музикантом одночасно.

«Кантрі-музика міняє свою мелодію на рівність», - сказала президентка GLAAD Сара Кейт Елліс.

«Поширюючи свою історію Тай Герндон допомагає перемістити фокус ЛГБТ-музикантів у індустрію кантрі-музики. Це особисті історії, які допомагають людям зрозуміти, що геями можуть бути християни, ковбої і навіть кантрі-зірки», - додала вона.

Джерело: www.pinknews.co.uk

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.  

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти