248

Американський актор Шон Хейс вступив в одностатевий шлюб


44-річний Хейс, який в основному відомий як персонаж гей-телесеріалу «Вілл і Грейс», вступив у шлюб з коханим чоловіком.

Американський актор Шон Хейс вступив в одностатевий шлюб

Зірка телесеріалу «Вілл і Грейс» оприлюднив інформацію про вінчання з музичним продюсером Скотом Айснолом минулого місяця, додавши, що це трапилось кілька років назад, але трималося у таємниці.

Тепер Хейс знову здивував своїх фанів, повідомивши у Facebook, що він вступив з коханим у шлюб. Також він написав, що їх роман триває вже 8 років.

Незважаючи на те, що Хейс грав у телесеріалі відкритого гея Джека МакФарленда, він завжди приховував особите життя від сторонніх, зробивши камін-аут лише у 2010 році.

«Вілл і Грейс» (англ. Will & Grace) - популярний американський комедійний телевізійний серіал (1998 - 2006), неодноразовий лауреат «Еммі» і номінант на «Золотий глобус».

Цікаво, що нещодавно реквізит і пам’ятні речі зі зйомок телесеріалу «Вілл і Грейс» були передані в історичну ЛГБТ-колекцію Смітсонівського музею.

Смітсонівський інститут — комплекс культурно-освітніх і наукових установ у США.

Джерело: www.pinknews.co.uk

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.  
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти