244

Американці виступають за права ЛГБТ, але ще не готові до публічних гей-поцілунків


Нове дослідження демонструє цікаву тенденцію: американці в більшості підтримують права ЛГБТ та виступають проти того, аби одностатеве кохання проявлялося у публічних місцях.

Американці виступають за права ЛГБТ, але ще не готові до публічних гей-поцілунків

Результати опитування були оприлюднені університетом штату Індіана на цьому тижні.

Національне дослідження, під час якого опитали більше тисячі людей показало, що гетеросексуали в більшості позитивно ставляться до надання ЛГБТ-людям рівних цивільних прав, але не підтримують публічний прояв їх кохання.

95% опитаних людей вважають публічний поцілунок у щічку серед гетеросексуальних пар прийнятним, тоді як до лесбійського поцілунку нормально поставляться 72%, а до гей-поцілунку лише 55%.

Ці цифри були нижчими за показники лояльності гетеросексуальної більшості до надання права на спадкування геям (69%) і лесбійкам (73%).

Дослідник Лонг Доан заявив, що не слід вважати однозначною прихильність гетеросексуалів до геїв і лесбійок через лояльне ставлення до боротьби за їх права. Насправді щодо цих людей все ще існує дискримінація, що показують результати опитування.

Нещодавно прем’єр-міністр Великобританії Девід Кемерон сказав, що це було б дуже «мило», якби усі гомосексуальні пари не відчували остраху у вияві своєї пристрасті публічно.

Джерело: www.pinknews.co.uk

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.  

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти