428

Лоліта в гей-клубі назвала Кончіту Вюрст «відсутністю будь-якої культури»


Російська співачка українського походження після презентації свого нового музичного альбому вкотре прокоментувала своє ставлення до російського вторгнення в Україну та Кончіти Вюрст.

Лоліта в гей-клубі назвала Кончіту Вюрст «відсутністю будь-якої культури»

Лоліта презентувала свій альбом в московському гей-клубі «Центральна станція».

Співачка не бажала презентацією альбому висловити протест щодо дії в Росії закону про заборону пропаганди нетрадиційних стосунків серед неповнолітніх, а просто «точно знала, де буде позитивна енергетика і море любові».

Уродженка Закарпатської області Лоліта Мілявська також прокоментувала, чому в одному з інтерв’ю сказала «срана толерантна Європа»: «З приводу Європи - йшлося про толерантність з приводу санкцій щодо моєї країни, саме це я мала на увазі, вживаючи дане різке визначення».

Не змінила свого негативного ставлення співачка і щодо переможниці «Євробачення»: «А з приводу Кончіти Вюрст я не змінила своєї думки. І справа не в тому, що ця людина представляє гей-культуру. В її конкретному випадку - це відсутність будь-якої культури. Там не було нічого, крім епатажу. Для мене це не артист і не артистка. Кончіта Вюрст - це суцільне непорозуміння. Там немає мистецтва, там є один мотив - зробити на зло: мовляв, а ось вам всім! У мистецтві не може бути щось на зло. Кончіта Вюрст, з моєї точки зору, це просто політична демонстрація, а не музична. На цього виконавця я не піду, він мені нецікавий. І співає він погано».

Висловилась скандальна співачка і щодо окупації Росією Криму: «Я за те, щоб, наприклад, у Криму не стріляли. Як на мене краще безкровно і назад в Росію Крим, де люди ходять і посміхаються на вулицях».

«Я не бачу ніякої агресії з боку Росії, я бачу бажання домовитися і бачу, що тиснуть на Росію. І не вважаю, що потрібно підставляти щоки. Досить, напідставлялись! У цьому сенсі я точно підтримую санкції у відповідь. Не треба нас лякати!», - заявила Лоліта у гей-клубі.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.  
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти