963

У столичному гей-клубі обрали найкращого хлопця у новому конкурсі краси


В ніч з суботи на неділю у клубі POMADA завершився конкурс краси «Mr. IDOL». Найкращим хлопцем, який отримав титул «Mr. IDOL» став 27-річний Антон Тесманн.

У столичному гей-клубі обрали найкращого хлопця у новому конкурсі краси

Конкурс проводився вперше. За перемогу боролися 9 фіналістів.

До складу журі увійшли відома телеведуча Світлана Вольнова, співачка Натаніка, стиліст і дизайнер Руслан Захарченко, травесті–діва Dana National, президент «Гей-Альянсу України» Тарас Карасійчук і парфумер Богдан Зубченко.

21 листопада відбувся перший етап конкурсу. Фіналісти розповіли про себе, після чого відбулося Underwear Show – хлопці продемонстрували свої тіла в плавках.

«Наші фіналісти, звичайні хлопці, які не зроблені в спортзалі, вони не грали м'язами, не вип'ячували свої достоїнства і не самолюбовались. Вони були вчора справжніми, трішки збентеженими від підвищеної уваги, трішки незграбними від відсутності досвіду, але погодьтеся, що в щирості їхніх посмішок і світінні очей не засумнівався ніхто», - написав у соціальній мережі арт-директор столичних гей-клубів Костянтин Гнатенко.

Оголошення переможців відбулося наступної ночі в гей-клубі POMADA. Перемогу і 6 тис. грн. премії отримав Антон Тесманн (на фото зліва) з Києва.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.  

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти