179

Пітерський журналіст просить політичний притулок в Німеччині через гомофобію


Петербурзький журналіст Артур Ахметгалієв, який займався висвітленням проблем ЛГБТ-спільноти в Росії, попросив політичний притулок у Німеччині.

Пітерський журналіст просить політичний притулок в Німеччині через гомофобію

Таке рішення кореспондент петербурзького телеканалу "100ТВ" Артур Ахметгалієв і його цивільний партнер прийняли після серії нападів агресивно налаштованих гомофобів, які переслідували журналіста в Санкт-Петербурзі. До цього Ахметгалієву, як він стверджує, неодноразово погрожували по телефону та на місцях проведення ЛГБТ-акцій.

Як повідомляється на сайті GayRussia.Ru: «Після набуття чинності міського закону про заборону гей-пропаганди серед неповнолітніх журналіст у своїх репортажах неодноразово піднімав тему утиску прав ЛГБТ в Росії. Проблеми з гомофобними активістами у нього почалися після серії сюжетів про напад на «Райдужне чаювання» та церемонії вручення премії «Золота клізма», присудженої, зокрема, депутату місцевого закзібрання Віталію Мілонову, а також президенту Росії Володимиру Путіну».

В даний час Ахметгалієв і його цивільний партнер знаходяться в таборі для біженців в німецькому місті Гіссен. 

Джерело: ovdinfo.org

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.  

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти