179

Чемпіонат світу з регбі для геїв проведуть у штаті Теннессі


Наступний Кубок Бінгема, відомий як чемпіонат світу з регбі для геїв і бісексуалів, буде проведений у американському штаті Теннессі.

Чемпіонат світу з регбі для геїв проведуть у штаті Теннессі

Кубок Бінгема проводиться в знак пам’яті про зірку регбі Марка Бінгема, який був одним із пасажирів літака, який був захоплений терористами 11 вересня 2001 року. Кубок імені Бінгема проводиться кожні два роки.

Цього року спортивна подія відбулася у Сіднеї і перемогу святкувала місцева команда «Sydney Convicts».

У 2016 році чемпіонат з регбі проведуть у місті Нешвілл штату Теннессі.

Міжнародна гей-регбі асоціація оголосила минулого тижня, що Кубок Бінгема буде проведено у цьому південному штаті, який не є відомим своїм прогресивним ставленням до питань рівності.

Теннессі на даний час не визнає одностатеві стосунки у будь-якому виді, має заборону на юридичну зміну статі для трансгендерів, не має загального для всього штату захисту від дискримінації і в Теннессі недостатньо нормативних актів, які обмежують злочини на грунті ненависті.

Цього року за Кубок Бінгема боролись 24 команди з 15 країн світу. На чемпіонаті серед глядачів був присутній посол США в Австралії Джон Беррі.

Джерело: www.pinknews.co.uk

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.   

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти