163

В Росії хочуть унеможливити весілля двох наречених однієї статі


В Держдуму внесений проект закону, згідно з яким в заяві на укладення шлюбу необхідно буде вказувати стать осіб, що вступають в шлюб.

В Росії хочуть унеможливити весілля двох наречених однієї статі

Відповідна ініціатива розміщена в понеділок в законодавчій базі нижньої палати. Її автор, депутат Олексій Журавльов, голова партії "Родіна", що представляє фракцію "Єдина Росія".

Законопроектом пропонується доповнити перелік відомостей, що вказуються в спільній заяві про укладення шлюбу, вимогою вказівки статі осіб, що вступають у шлюб.

Парламентарій вважає, що вказане розширення переліку дозволить співробітникам органів запису цивільного стану однозначно визначати і фіксувати факт, коли дії або поведінку осіб, що вступають у шлюб, не відповідає обстановці і ображає людську гідність і громадську мораль.

"Відомі випадки, коли обидві особи, що вступають у шлюб, були одягнені у весільні сукні, а їх вигляд недвозначно натякав на укладення шлюбу між особами однієї статі, що докорінно суперечить Сімейному кодексу Російської Федерації. Так, наприклад, подібні випадки мали місце 18 серпня 2014 року в Москві і 7 листопада 2014 року в Санкт-Петербурзі", - зазначає автор у пояснювальній записці.

Крім того, проектом закону пропонується наділити керівника органу реєстрації актів цивільного стану правом, що дозволяє йому відкласти проведення державної реєстрації укладення шлюбу на строк до одного місяця, у випадку якщо поведінка хоча б однієї особи, що вступає в шлюб, висловлює явну неповагу до суспільства або ображає людську гідність і громадську мораль.

Зміну порядку звичайної процедури державної реєстрації укладення шлюбу законопроектом не передбачається.

Джерело: www.interfax.ru

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.   
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти