126

Міністр-гей Рінкевич вважає, що Охлобистіним має зайнятись російське МВС


Латвійський міністр закордонних справ Едгар Рінкевич розповів, чому він оголосив персонами нон грата зірок російського шоу-бізнесу.

Міністр-гей Рінкевич вважає, що Охлобистіним має зайнятись російське МВС

Дипломат вважає, що російські актори і музиканти, яким заборонили в’їжджати на територію Латвії «пропагандують агресивну імперську політику».

«Ми знаємо, що пан Охлобистін іноді витворяє. Навіть якщо він говорить, як він любить українців, його висловлювання і записи в "Твіттері" були такого порядку, що не міністру закордонних справ, а міністру внутрішніх справ Російської Федерації потрібно інтерес проявляти і слідчим - за деякими статтями кримінального кодексу, які існують у кожній країні. Це розпалювання етнічної ворожнечі, це неприйнятно», - сказав Рінкевич в інтерв’ю «Радіо Свобода».

Латвійський міністр, який на початку листопада в Твіттері написав, що є гомосексуалом, вважає, що в Латвії має бути розпочата публічна дискусіця щодо легалізації співжиття одностатевих пар.

«Я розраховую, що це буде досить довгий процес. Якщо суспільство до цього не готове, то треба цивілізовано, спокійно пояснювати, і не варто поспішати. Іноді аргументами можна переконати і більшість», - сказав Рінкевич.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.   
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти