199

Помічник Мілонова напав на адвоката ЛГБТ-активіста


У Санкт-Петербурзі біля будівлі Ломоносовського районного суду на адвоката ЛГБТ-активіста, юриста асоціації «Агора» Віталія Черкасова напали кілька людей, серед яких був помічник депутата петербурзького Законодавчих зборів Віталія Мілонова Анатолій Артюх. Про це Черкасов розповів "Дождю" у вівторок, 25 листопада.

Помічник Мілонова напав на адвоката ЛГБТ-активіста

«Агресія почалася ще в суді, коли ми очікували рішення. Коли суддя пішла в дорадчу кімнату, в зал були стягнуті всі пристави будівлі. Після оголошення рішення я вийшов з будівлі суду, щоб сісти на маршрутку. Агресивні люди йшли за мною. Я до останнього не думав, що щось станеться. Нас супроводжували пристави. Вони захищали нас від контакту з ними. На зупинці пристави стояли між нами. Раптом мені в очі плеснули якоюсь їдкою пахучої рідиною. Я ухилився, потрапило на шию, руки, одяг. Я не знаю, що б було, якби не було поруч приставів. З нападників знаю тільки Артюха - помічника Мілонова», - сказав Черкасов.

За даними інтернет-видання «Медіазона», після інциденту нападники поїхали на двох автомобілях, а правозахисник попрямував у відділення поліції, щоб написати заяву.

«Я ось зараз вже 20 хвилин чекаю співробітника поліції, який у мене прийме заяву. Поки я хочу відправити одяг на експертизу. Якщо з'ясується, що невідома рідина отруйна і при потраплянні в обличчя могла нанести травми, я буду звертатися з вимогою порушення кримінальної справи», - розповів Черкасов« Медіазоні ».

Двадцять п'ятого листопада в Ломоносовському суді Ленінградської області розглядали скаргу ЛГБТ-активіста Кирила Калугіна на співробітників поліції, які припинили його пікет в день ВДВ. Інтереси активіста представляв Черкасов. У результаті суд визнав відправку Калугіна до відділку після припинення пікету незаконною. 

Нагадаємо, що днями петербурзький ЛГБТ-активіст Кирило Калугін, який здобув популярність після своїх одиничних акцій на Палацовій площі в День ВДВ, попросив політичного притулку в Німеччині.

Таке ж рішення прийняв кореспондент петербурзького телеканалу "100ТВ" Артур Ахметгалієв і його цивільний партнер, які теж у Німеччині проситимуть притулку.

Джерело: tvrain.ru

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти