267

Звинувачені у «гей-пропаганді» KAZAKY дадуть два концерти в Росії


Український гурт, виступ якого нещодавно був зірваний у Бішкеку через «гей-пропаганду» оголосив про те, що відправляється у своє третє світове турне під назвою THE PULSE TOUR.

Звинувачені у «гей-пропаганді» KAZAKY дадуть два концерти в Росії

28 листопада запланований виступ хлопців у Києві в концертному залі SENTRUM на вул. Шота Руставелі 16А. Таким чином розпочнеться їх турне. Цікаво, що вже наступного дня гурт виступить у московському клубі RED і ще в Санкт-Петербурзі (5 грудня).

KAZAKY дадуть концерти у 45 країнах світу. Хлопці вперше виступлять у Японії і Австралії.

Наприкінці жовтня в гурті з’явився новий учасник – Артем, який замінив Стаса Павлова, з яким як повідомляє фейсбук KAZAKY «все гаразд» і він «знайшов шлях духовного розвитку і абсолютно щасливий в гармонії з навколишнім світом».

Нагадаємо, що 17 жовтня у столиці Киргизстану близько ста осіб перекрили вхід в клуб, де мав відбутися виступ українського танцювального гурту KAZAKY. Ті, хто заблокував вхід в клуб, звинуватили танцюристів у пропаганді гей-культури.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.  

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти