223

Капелан з АТО сказав, що люди гинуть не за одностатеві шлюби


Військовий капелан 24-го штурмового добровольчого батальйону «Айдар» дав анонімне інтерв’ю «Укрінформу», в якому розповів про свою роль у місцях проведення бойових дій і також про погляди на війну і життя поза нею.

Капелан з АТО сказав, що люди гинуть не за одностатеві шлюби

Чоловік, який вирішив залишитись анонімом сказав, що «був під час Майдану на Хрещатику, тому хотілося поїхати на фронт підтримати побратимів».

Капелан, який скоро стане дияконом сказав, що «ми завжди виступаємо за традиційні сімейні цінності».

«Люди гинуть на передовій не за те, щоби комбат став депутатом, не за те, щоб у нас була узаконена і евтаназія, і одностатеві шлюби. Тому й побоюються можновладці повернення бійців з передової», - вважає анонімний духівник з фронту.

Цікаво, що інтерв'юерка Ірина Кармелюк жодним чином не відреагувала на ці гомофобні слова священика, напевно повністю розділяючи його точку зору, що правам ЛГБТ в постмайданній Україні не місце. 

За словами капелана серед тих, з ким воюють українці на Сході, «крім згублених російською пропагандою російськомовних українців, багато найманців - так звані «чечени», серби, росіяни».

Джерело: www.ukrinform.ua

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.  
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти