528

Чоловіки роблять селфі в душі, аби побороти стигму до ВІЛ-позитивних


До дня протидії ВІЛ/СНІДу в США стартувала фотокампанія, метою якої є привернення уваги до утисків людей, які живуть з ВІЛ.

Чоловіки роблять селфі в душі, аби побороти стигму до ВІЛ-позитивних

Коли мова йде ВІЛ-статус, часто серед геїв говорять, що чоловіки, які є ВІЛ-позитивними є «брудними».

До Всесвітнього дня боротьби з ВІЛ/СНІДом, Джек Макенрот – американський плавець, дизайнер та перший відкритий ВІЛ-позитивний учасник американського шоу «Project Runway», хоче змінити ситуацію та побороти стигму до ВІЛ-позитивних.

Він закликав свої друзів та знайомих зробити селфі в душі з хештегом #ВсіМиЧисті (#weareALLclean), а також запустив кампанію по збору коштів для нью-йорської організаіції Housing Works, яка бореться з ВІЛ/СНІДом.

Взяти участь дуже просто. Крок 1. Потрібно зробити селфі в душі.

Крок 2. Розмістити фото у своїй соціальній мережі з хештегом #weareALLclean та закликати своїх друзів приєднатися до ініціативи, щоб подолати стигму до ВІЛ-позитивних людей.

A photo posted by Kyle Summers (@eversobusy) on

Крок 3. 1-го грудня змінити фото свого профайлу на фото у душі, щоб привернути увагу до проблеми стигми та дискримінації ВІЛ-позитивних людей в Україні. 

Джерело: BuzzFeed.com

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу. 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти