126

Екс-депутат Мірошниченко похвалив Різниченка за гомофобію


Колишній спортивний журналіст і народний депутат від ВО "Свобода" Ігор Мірошниченко у соціальній мережі висловися щодо гомофобних заяв блогера-націоналіста Дмитра Різниченка в ефірі програми Майкла Щура.

Екс-депутат Мірошниченко похвалив Різниченка за гомофобію

Майкл Щур на своїй сторінці у Facebook опублікував розширену версію дискусії між ЛГБТ-активістом Богданом Глобою і гомофобно налаштованим націоналістом Дмитром Різниченком. 

На це відео відреагував скандальний екс-нардеп від ВО "Свобода" Мірошниченко, який днями намагався розігнати концерт співачки Ані Лорак в палаці "Україна".

Мірошниченко висловив думку, що Різниченко "в душі свободівець", тому що так само як і вони "ненавидить москалів і під...сів". Активний борець з геями похвалив блогера за "твердість позицій", щодо несприйняття ЛГБТ, як повноцінних членів суспільства.

Судячи з частоти використання Мірошниченком варіацій слова "педераст", йому не байдужа тема ЛГБТ, навіть після закінчення строку депутатських повноважень.

Нагадаємо, що 1 липня колишні народні обранці від ВО «Свобода» Ігор Мірошниченко, Олександр Мирний і Богдан Бенюк направили депутатське звернення головам СБУ, МВС і меру Києва з вимогою недопущення проведення Маршу рівності 5 липня в столиці України та по всій країні.

Цікаво, що історик і журналіст Вахтанг Кіпіанів, після виборів 26 жовтня пророкував, що "Свобода" знову буде ганяти "...імігрантів, геїв, поширювати лівацькі економічні гасла, читати лекції про соціал-націоналізм тощо", якщо в неї не буде великої фракції в парламенті 8-го скликання.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.  

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти