178

"Роccия 1" використала фейкові відео як приклад "гей-пропаганди" серед дітей


Телеканал "Россия 1" розповів про так звану пропаганду гомосексуальних стосунків у США, показавши змонтоване відео із зображеннями голих чоловіків у дитячій спальні.

"Роccия 1" використала фейкові відео як приклад "гей-пропаганди" серед дітей

Сюжет вийшов у передачі "Спеціальний кореспондент" 28 листопада, запис якої доступний на сайті телеканалу, повідомляє LB.ua.

На відео хлопчик заходить у свою спальню, дивиться на стіну над ліжком і скрикує від подиву. Потім камера повертається і показує, що на стіні намальовані голі чоловіки, які займаються сексом.

"Ерозія моралі, породжена за океаном, розмивання інституту шлюбу - Європа покірливо бере приклад у США. Невже такою має бути дитяча кімната?", - промовляє закадровий голос російського ведучого.

Використаний авторами передачі ролик-підробка, поширений в інтернеті наприкінці 2012 року. В оригінальному ролику на стіні в дитячій спальні був намальований Monster Truck - автомобіль з великими колесами для спеціальних змагань. Саме відео було рекламою компанії Fathead, що займається розписом стін.

Фрагмент сюжету з використанням підроблених кадрів можна подивитися на записі передачі (з 44:28).

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.  

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти